Qredits wins Microfinance Good Practices Award
Jury praise Qredits for its personal approach and IT system.
On June 24, 2010, during the annual congress of the European Microfinance Network in London, Qredits walked away with the European prize: the Microfinance Good Practices Award.
This prize's international jury praised Qredits for its innovative structure. "Qredits combines experience from the banking world with a personal approach to entrepreneurs and an excellent, innovative IT system," according to the jury.
Desondanks kan Qredits geen absolute garanties geven voor de juistheid en de volledigheid ervan. De verstrekte informatie is bedoeld als beschrijving van de dienstverlening van Qredits, niet als aanbod, beleggingsadvies of financiële dienst. Qredits behoudt zich het recht voor de informatie op ieder moment en onaangekondigd aan te passen. Het foutloos en zonder onderbrekingen functioneren van deze website wordt niet gegarandeerd.
Qredits en eventuele andere leveranciers aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud van deze site. Aan de verstrekte informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Ook voor de inhoud van sites van derden waarnaar deze site verwijst of die naar deze site verwijzen wordt geen aansprakelijkheid aanvaard.
Voor deze website geldt geen overnemingsvrijheid en zijn alle auteursrechten van toepassing, inclusief die uit artikel 15 van de Auteurswet. De verstrekte informatie is alleen bedoeld voor eigen gebruik. Het overdragen, verveelvoudigen, bewerken of verspreiden ervan is niet toegestaan. Als bezoeker van deze site bent u verplicht eventuele aanwijzingen van Qredits over het gebruik van de informatie op te volgen. Het Nederlands recht is van toepassing.

