Kennisdocument: Start je bedrijf in 10 stappen
Wil je een bedrijf starten? In dit kennisdocument vind je 10 stappen om je bedrijf gestructureerd op te zetten.
We verwijzen je graag door naar de juiste website.
Het is alweer de vijfde editie van de Europese Microfinanciering Week. Een week waarin in heel Europa aandacht wordt gevraagd voor microfinanciering. Dit jaar is het thema 'Empowering tomorrow’s entrepreneurs!' waarin de rol van microfinanciering als hulpmiddel voor jonge ondernemers centraal staat. Qredits, de enige microfinancieringsorganisatie in Nederland, is ook actief in de campagneweek 20 t/m 27 oktober.
Ook bij Qredits geloven we dat studenten van nu de toekomst zijn, ook als het om ondernemerschap gaat. Ons Eigenbaas onderwijsprogramma is ontwikkeld voor ondernemende studenten. Als extra support reikten we een cheque uit aan de inspirerende Corné, die met zijn ondernemersplannen het verschil gaat maken. Zo moedigen we jong ondernemerschap aan.
Deelnemers bespreken ervaringen over het Eigenbaas programma. Benieuwd naar de mening van de deelnemers? Bekijk deze video.